top of page

Jídlo domŮ nebo do práce, 

JAK TO FUNGUJE ?

Rozvoz obědů

Potřebujete dobré jídlo domů nebo do práce? Nechte to na nás a my se postaráme o váš spokojený žaludek. KRAJAN nabízí dobré jídlo za rozumnou cenu. Služba je určená pro jednotlivce a menší firmy. Vybírat můžete jak z teplých jídel, která vaříme čerstvá každý den, tak i ze stále nabídky chlazených jídel, která se hodí na víkend nebo na večeři.

Cena obědů

Hlavní jídlo

Polévka

Doprava

104 Kč

11 Kč

zdarma

Časté otázky

Jedná se o čerstvé (teplé) jídlo?

Ano. Jídla jsou čerstvá, vaříme je pro vás každý den. Můžete si také objednat chlazená jídla, ta jsou ale v samostatné nabídce.

Jak můžu jídla objednat?

Abychom vám mohli jídlo doručit, musíme znát vaši adresu nebo telefon, proto je nutné si založit účet. Založení účtu je jednoduché, zvládnete to do 2 minut a pak si můžete hned objednat.

Do kdy si můžu objednat nebo změnit objednávku?

Své objednávky můžete libovolně vytvářet nebo upravovat vždy nejpozději do 13:00 hodin předchozí pracovní den. Jednoduše si ve svém účtu buď jídlo objednáte nebo zrušíte.

Vaříte o víkendech?

Jídla rozvážíme ve všední dny mimo státní svátky. Pokud chcete jídlo i na víkend, není nic jednoduššího, než si na pátek přiobjednat pár chlazených jídel.

Potřebuji jídlonosiče?

Ne. Jídlonosiče jsme kompletně nahradili hygienickými jednorázovými miskami, které jsou zdarma.

Vynášíte do patra?

U bytových domů doručujeme vždy do společných prostor v přízemí bytového domu. Ostatní doručení do patra (např. pro ordinace lékařů) řešíme individuálně.

Kdy mi přivezete jídlo?

Jakmile si vytvoříte účet, začleníme vás do naší pravidelné rozvozové trasy. Všechna jídla doručujeme od 7:30 do 12:30 hodin. Po prvním doručení, kdy se řidič seznámí s místem doručení, se čas doručení ustálí.

Jak se platí?

Každý nový zákazník má nastavenou platbu převodem, kdy vám zašleme na váš email fakturu. Můžete ale také požádat o platbu v hotovosti. Zaplatíte pak řidiči hotově (i ve stravenkách) na základě vystaveného předpisu. Obě platby probíhají zpětně po ukončení kalendářního měsíce.

Co když nepoužíváme internet?

Stačí nás kontaktovat telefonicky a na všem se domluvíme. Každý týden také rozdáváme papírové jídelníčky.

Kam rozvážíme

bottom of page